Сочна красуня диня: корисні властивості та калорій... (15089)
Зоряні весілля: ідеї для практичного застосування (11124)
Свинячий грип. В Україні виявили від нього ліки. Я... (10456)
Модні аксесуари: тренди сезону весна-літо 2013 (9745)
Сухофрукти потрібно вміти вибирати (9285)
Гороскоп людської мерзотливості (8409)

Головна » 2009 » Червень » 15 » Володарями Кубка Стенлі стали хокеїсти Pittsburgh Penguins + Відео.
Володарями Кубка Стенлі стали хокеїсти Pittsburgh Penguins + Відео.
11:29
У ніч на суботу, 13 червня, в Детройті визначився тріумфатор найстарішого титулу на планеті. Володарями Кубка Стенлі стали хокеїсти Pittsburgh Penguins.
До сьогоднішнього матчу Червоні Крила перемагали у 11 з 12 домашніх поєдинків розіграшу Кубка Стенлі-09. Крім того, Детройт був сильніший Пітсбурзі у всіх трьох домашніх зустрічах, закинувши 11 шайб.

Перший період на переповненому Joe Louis Arena не запам'ятали чимось особливим. Пінгвіни частіше кидали по воротах Кріса Осгуда, однак на першу перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому періоді у всій красі постав форвард другої ланки Penguins Макс Телбо, який двічі скористався безглуздими помилками захисників господарів Никлас Кронвалла і Бреда Стюарта. У той же час у другій 20-хвилинка після зіткнення з Йоханна Франценом покинув лід капітан гостей Сідні Кросбі.

У заключній двадцятихвилинці Кросбі все ж вийшов на майданчик. Команда Майка Бебкока обрушилася на ворота Марка-Андре Флеров, проте не зуміла реалізувати ряд вигідних моментів. Однак за шість хвилин до сирени захисник господарів Джонатан Ерікссон подарував надію фанам Червоних крил. Але в час, що залишився, гості більше не пропускали і взяли реванш за поразку у фіналі Кубка Стенлі-2008.

Detroit - Pittsburgh - 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
0:1 Телбо (Малкін) 21:13, 0:2 Телбо (Скудері) 30:07, 1:2 Ерікссон (Лідстрем, Худлер) 53:53.
Рахунок у серії 3:4.

Таким чином, у третій раз у своїй історії Піттсбург стає власником самого престижного трофею в світовому хокеї. Фанатам пінгвінів довелося чекати 17 років на новий трофей (перші два титулу команда з Пенсільванії завоювала в 1991 і 1992 роках). В результаті, після перемоги Pittsburgh Steelers в Super Bowl-2009, в Піттсбург відправляється і самий заповітний хокейний трофей - Кубок Стенлі.

Conn Smythe Trophy - приз самому цінному гравцю Playoffs - дістався росіянину Євгену Малкін, який у матчі Плей-офф набрав 36 очок. Таким чином, він став першим представником Росії в NHL, якому підкорився цей трофей. Крім того, Geno стає головним претендентом на титул MVP сезону.

Українець Руслан Федотенко став володарем другого заповітного кільця після того, як вперше переміг у Кубку Стенлі з Tampa Bay Lightning в 2004 році. У той же час словак Маріан Хосса, який після торішнього поразки пінгвінів перейшов в Детройт, знову поступився у фіналі Stanley Cup Playoffs. Цього разу у серії проти своєї екс-команди.

Відзначимо, що наставник пінгвінів Ден Байлсма лише по ходу сезону очолив майбутніх тріумфаторов. Команда з Пенсільванії балансувати на межі потрапляння в Плей-офф, однак зуміла пробитися до вісімки найкращих, після чого по черзі обіграти в Плей-офф Philadelphia Flyers (4:2), Washington Capitals (4:3), Carolina Hurricanes (4:0) і Detroit Red Wings (4:3).

Категорія: Хокей | Переглядів: 1869 | Додав: Iceek | Теги: Відео | Рейтинг: 0.0/0 |

Якщо вам сподобалася моя стаття то поставте будь ласка на неї посилання в вашому електронному щоденнику аба на будь якому іншому ресурсі. Дякую за допомогу.