Сочна красуня диня: корисні властивості та калорій... (15089)
Зоряні весілля: ідеї для практичного застосування (11124)
Свинячий грип. В Україні виявили від нього ліки. Я... (10457)
Модні аксесуари: тренди сезону весна-літо 2013 (9745)
Сухофрукти потрібно вміти вибирати (9286)
Гороскоп людської мерзотливості (8409)

Головна » 2010 » Березень » 2 » Хокей. Фінал Ванкувера. США - Канада - 2:3 + ВІДЕО
Хокей. Фінал Ванкувера. США - Канада - 2:3 + ВІДЕО
10:14
Олімпійське золото хокейного турніру залишається в Канаді
США - Канада - 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

«Кенада хокей Плейс»

США: Міллер - Джонсон, Глісон, Джонсон, Уітні, Сутер, Рафалскі, Орпік - Парізе, Мелоун, Лангенбрюннер, Павелскі, Кеслер, Друрі, Келлахен, Штясни, Браун, Бейкс, Райан, Кессел, Кейн

Канада: Люонго - Кейт, Вебер, Сібрук, Доуті, Пронгер, Бойл, Нідермайєр - Морроу, Марло, Ігінла, Хітлі, Тейвз, Річардс, Торнтон, Стаал, Перрі, Бержерон, Гетцлаф, Неш, Кросбі

Голи: 0:1 - Тейвз (Річардс) 12:50, 0:2 - Перрі (Гетцлаф, Кейт) 27:13, 1:2 - Кеслер (Кейн) 32:44, 2:2 - Парізе (Лангенбрюннер, Кейн) 59:35, 2:3 - Кросбі (Ігінла), 67:40

Фінальний матч хокейного турніру став справжньою окрасою Олімпіади, і в ньому однозначно грали дві самі найсильніші команди. Ні про які бліц-кригу, які ми могли бачити у матчах за участю фіналістів проти збірних Росії та Фінляндії, мови не було і близько. Обидві команди одразу ж повели гру на найвищих швидкостях в поєднанні з силовою боротьбою на кожній ділянці майданчики. Тим не менше, клас гравців такий, що навіть при постійній протидії вони знаходили можливості, щоб тримати воротарів у напрузі.

Тільки канадцям лише одного разу вдалося пробити Райана Міллера, коли до цього не забивав на Олімпіаді Джонатан Тейвз, зігравши на добиванні, відправив шайбу над голкіпером збірної США.

Трохи активніше, трохи свіже й швидше виглядали господарі і на початку другого періоду, що дозволило на 27-й хвилині Корі Перрі виявитися вільним перед воротами Міллера і кистьовим кидком загнати шайбу у дев'ятку.

Те, що при відставання у дві шайби для американців ще нічого не втрачено, стало ясно через п'ять хвилин - інтригу повернули вмілі дії перед воротами Райана Кеслер, який тонко підставив ключку під дальній кидок Патріка Кейна. Ну а найдраматичніше очікувало глядачів під саму завісу третього періоду. Коли табло відраховував останні секунди, американці вшістьох навалилися на ворота збірної Канади, і Зак Парізе з п'ятачка загнав шайбу у ворота, ніж продовжив глядачам задоволення від такого хокею, а саму перевів гру в овертайм.

Зіграли в ньому збірні США і Канади 7 хвилин 40 секунд, які пройшли практично без зупинок і на одному диханні. Долі було завгодно, щоб володарями золотих медалей стали господарі Олімпіади, чого не траплялося з пам'ятних Олімпійських ігор 1980 року в Лейк-Плесіді. Сідні Кросбі підібрав шайбу в зоні суперника, і його кидок у ближній кут поставив крапку в цьому драматичному матчі.

Перемога збірної Канади стала гідним завершенням видає виступу всієї канадської делегації на іграх у Ванкувері. 14 золотих медалей (рекорд за всю історію Олімпіад) дозволили господарям впевнено посісти перше місце в підсумковому командному заліку.

Категорія: Хокей | Переглядів: 1549 | Додав: Iceek | Рейтинг: 0.0/0 |

Якщо вам сподобалася моя стаття то поставте будь ласка на неї посилання в вашому електронному щоденнику аба на будь якому іншому ресурсі. Дякую за допомогу.