Сочна красуня диня: корисні властивості та калорій... (15096)
Зоряні весілля: ідеї для практичного застосування (11131)
Свинячий грип. В Україні виявили від нього ліки. Я... (10463)
Модні аксесуари: тренди сезону весна-літо 2013 (9749)
Сухофрукти потрібно вміти вибирати (9290)
Гороскоп людської мерзотливості (8413)

Головна » 2010 » Лютий » 17 » Ліга Чемпіонів 2009-2010. Огляд матчу Ліон - Реал +ВІДЕО
Ліга Чемпіонів 2009-2010. Огляд матчу Ліон - Реал +ВІДЕО
10:09
У фантастичному за напруженням поєдинку «Ліон» видобуває на «Жерлане» мінімальну перемогу + ВІДЕО

Хто б що не говорив на передматчевих прес-конференціях, як би дзвінко себе в груди кулаком не бив, мовляв, все вирішується на полі, а трансферна вартість та прізвища футболістів самі по собі голи не забивають, протистояння з монстрами, на кшталт «Реала», починається ще до виходу футболістів на газон. Найменшу тремтіння в колінах у суперників хижаки королівського клубу учуют, а отримати чужого страху дивіденди для них - справа техніки, якої не позичати.

Однак «Ліон» на очах у переповненого «Жерлан» з перших же хвилин дав зрозуміти, що невпевненість у своїх силах - це не про них. Підопічні Клода Пюель холоднокровно, з почуттям власної гідності, перетворили центр поля в барикади, де граціозне і швидкісне напад мадридців безбожно Вязлов, а самі повільно, але вірно підбиралися все ближче і ближче до воріт Касильяса.

Ні, іноді в діях «Реала» прослизав тонкий натяк на контргру - то Кака хитромудро закине в штрафну на Гранера, то Ігуаїн вирветься до воріт Льоріс і прострелив у центр на вищезгаданого бразильця ... Але до середини першого тайму «вершкові» перестали навіть натякати. Кака зник з поля зору, Ігуаїн, позбавлений будь-якої підтримки з центру поля, також цілком передбачувано засумував, а Роналду, як з ним буває в подібних ситуаціях, багато фінти, віддавав п'ятою, але розумного не створив взагалі нічого.

Атаки ж «Ліона», хоч і вельми неспішні, регулярно увінчувалися ударами по воротах. Сідней Гову, Лісандро Лопес - хлопці неробкого десятка - не боялися брати гру на себе і, якщо вже оборона «Реала» зупиняла їх на підступах до штрафної, не соромилися пробивати з цих самих підступів.

На 42-й хвилині приклад з них взяв Сезар Дельгадо. Та так, що вболівальники «Реала» у всьому світі здригнулися - вигравши підбір після кутового, півзахисник «Ліона» з літа запустив м'яч у стійку воріт гостей. «Жерлан» розчаровано видихнув ...

Другий тайм почався приголомшливо. Причому, здається, для обох команд. Жан Макун, якому, мабуть, за перші 45 хвилин гри смертельно набридло спостерігати за тим, як його більш креативні партнери плетуть біля чужих воріт занудні комбінації, зробив все просто. Підхопив м'яч у центрі поля, наблизився до штрафного «Реала» і, як з гармати, вистрілив у дальній верхній кут воріт Касильяса. Ікер безсилий - 1:0!

І ось тут то і почалося найцікавіше!

Думаєте, це «вершкові» прокинулися, вирішивши на ділі довести, що вони фаворити цього протистояння? Помиляєтесь. Окрилений «Ліон» накрутив швидкості, помчав уперед і почав створювати моменти один за одним. Не без допомоги якось раптово розгублених гостей. Те Кака обрізане в центрі поля і подарує «Ліону» прекрасну можливість для стрімкої контратаки, то досвідчений Касільяс виб'є м'яч прямо на Лісандро Лопеса і технічний аргентинець, пішовши від опіки Гарая і Альбіоль, проб'є на точність у дальній кут (точності не вистачило зовсім трохи - трохи!).

Апогеєм тиску «Ліона» стало підключення до атаки захисника Алі Сіссоко на 62-ій хвилині зустрічі. Француз з сенегальський корінням вийшов під кутом на ворота «Реала», але замість того, щоб прострілювати на які очікують партнерів, вирішив пробити - у результаті, м'яч потрапив прямо в Касильяса.

Через мить свій момент втрачає Лопес.

Сиплються на них, як з рогу достатку, атаки кілька підбадьорили «Реал». Та й «Ліон» став відверто заграватися попереду, у результаті чого зірка півзахист гостей стала знаходити вільні зони в тилу французької команди. Якийсь час гра йшла на зустрічних курсах, але поступово «Реал» перехопив ініціативу.

Небезпечні дальні удари виходили у Роналду і вийшов на поле Бензема, але капітан «Ліона» Кріс, який розповідав напередодні матчу, про те, що один з шансів його команди на перемогу - талант кіпера Уго Льоріс, виявився абсолютно прав. Льоріс пурхав у воротах, як метелик і витягував все, що летіло в створ. Браво, голкіпер!

Чим менше часу залишалося до кінця матчу, тим більше «Реал» збивався на банальний навал і фінальний свисток, якого «Жерлан» чекав з таким нетерпінням, зафіксував цілком заслужену перемогу «Ліона». Перемогу гідну, здобуту в, як мінімум, рівній грі з суперклубом, який, тим не менше, все одно залишається фаворитом. Хоча б, тому що наступна зупинка - «Сантяго Бернабеу».

«Ліон» - «Реал» - 1:0
Жан Макун, 47

Категорія: Футбол | Переглядів: 1309 | Додав: Iceek | Теги: Відео | Рейтинг: 5.0/1 |

Якщо вам сподобалася моя стаття то поставте будь ласка на неї посилання в вашому електронному щоденнику аба на будь якому іншому ресурсі. Дякую за допомогу.