Сочна красуня диня: корисні властивості та калорій... (15059)
Зоряні весілля: ідеї для практичного застосування (11104)
Свинячий грип. В Україні виявили від нього ліки. Я... (10436)
Модні аксесуари: тренди сезону весна-літо 2013 (9728)
Сухофрукти потрібно вміти вибирати (9164)
Гороскоп людської мерзотливості (8389)

Головна » 2010 » Лютий » 25 » Росія - Канада - 3:7 + ВІДЕО!!! Ванкуверську ганьбу доведеться змивати в Німеччині.
15:56
Росія - Канада - 3:7 (1:4, 2:3, 0:0)

1 / 4 фіналу
«Кенада хокей Плейс»

Росія: Набоков (Бризгалов, 24:07); Тютін - Гончар, Овечкін - Малкін - Сьомін, Корнєєв - Гребешков, Афіногенов - Дацюк - Ковальчук, Нікулін - Марков, Заріпов - Зінов'єв - Морозов, Волченков - Калінін, Радулов - Федоров - Козлов

Канада: Люонго - Кейт, Вебер, Сібрук, Доуті, Пронгер, Бойл, Нідермайєр - Морроу, Марло, Ігінла, Хітлі, Тейвз, Річардс, Торнтон, Стаал, Перрі, Бержерон, Гетцлаф, Неш, Кросбі.

Арбітри: Денніс Лару (США), Маркус Віннерборг (Швеція)

Голи: 0:1 - Гетцлаф (Бойл, Пронгер) 02:21, 0:2 - Бойл (Хітлі, Марло) 12:09 - біл., 0:3 - Неш (Тейвз, Річардс) 12:55, 1:3 - Калінін (Волченков, Федоров) 14:39, 1:4 - Морроу (Бойл, Кейт) 18:18, 1:5 - Перрі (Гетцлаф, Кейт) 23:10, 1:6 - Вебер (Тейвз, Ігінла) 24 : 07, 2:6 - Афіногенов (Ковальчук, Гребешков) 24:46, 2:7 - Перрі (Стаал, Гетцлаф) 29:51, 3:7 - Гончар (Малкін) 31:40 - біл.

Як багато говорилося напередодні цього матчу про нібито дострокове фіналі. Однак, як показав розвиток подія, гідною звання фіналіста в чвертьфінальному поєдинку була лише збірна Канади. Господарі Олімпіади не залишили каменя на камені, перефразовуючи відому фразу Миколи Озерова, від хвилинах російських професіоналів. Підопічні В'ячеслава Бикова виявилися не готові до битви з Канадою ні морально, ні тактично, ні, що дивно, фізично. Цілих два періоди не покидало відчуття, що канадців на одного гравця більше, крім того, за ними залишалися виграними, що для хокею важливо, більшість єдиноборств. І саме останнє, що голкіпер збірної Канади Роберто Люонго, який цю Олімпіаду починав як запасний, виявився на порядок підготовлені до цієї гри, ніж його колега з російської команди Євгеній Набоков.

Уже після стартового свистка канадці почали розривати оборону збірної Росії, і перший гол не змусив себе довго чекати. Бойл немов слаломіст в'їхав у зону росіян і викотив шайбу на п'ятачок, де чомусь абсолютно вільний Гетцлаф спокійно загнав її у ворота. Але біди поки що ще нічого не віщувало ...

Невдовзі збірна Росії отримала шанс зрівняти рахунок, коли Сібрук був видалений на дві хвилини. Проте за час більшості нічого у воріт Люонго створити не вдалося. А от коли Канада отримала аналогічну можливість після видалення Волченкова, за голом не заіржавіла - Набоков не впорався з кидком Бойла з середньої дистанції.

Перший тривожний дзвінок, що голкіпер росіян не в порядку, пролунав, а через 46 секунд рахунок став вже 3:0. Малкін втратив шайбу в зоні канадців, пішла швидка контратака, крапку в якій поставив Рік Неш.

В'ячеслав Биков змушений був брати тайм-аут, на якийсь час його команді вдалося вирівняти гру, і Калінін кидком від синьої лінії скоротив розрив у рахунку. Однак з'явилася надія на інтригу була вбита в кінці періоду. Морроу, як на тренуванні, виїхав з-за воріт на п'ятачок, і запхнув шайбу у ближній кут.

Остаточно добили російську збірну два швидких шайби збірної Канади на початку другого періоду, причиною яких були всі ті ж недолугий дії в обороні і невпевнена гра воротаря. Після шостої пропущеної шайби Биков прибрав з воріт остаточно попливло Набокова. Ілля Бризгалов, в принципі, непогано увійшов у гру і відіграв більше ніж півтора періоду надійно, але, зрозуміло, що до моменту його виходу на майданчик команда, яка продовжить боротьбу за олімпійське золото, вже була відома.

Виліт хокейної збірної після принизливої поразки ще більше посилив то фіаско, яка зазнала Росія на Олімпіаді у Ванкувері. Повірте, ніякого зловтіхи з цього приводу немає, у нас самих у нашому власному зімнеспортівном городі турбот вище даху - немає сумнівів, що Ванкувер факт участі української делегації на Олімпіаді просто не помітив. Просто перемога в хокеї якось могла б знівелювати всі інші невдачі.

В'ячеслав Биков після гри вибачився за гру своєї команди, і навряд чи щодо його кандидатури будуть робитися якісь оргвисновки - два переможних чемпіонату світу не становлять сумнівів у його кваліфікації. З чим вийде з цієї поразки хокейна Росія, дізнаємося вже зовсім скоро - на чемпіонаті світу, який у травні пройде в німецьких містах Кельні і Мангеймі.

Категорія: Хокей | Переглядів: 1755 | Додав: Iceek | Теги: Відео | Рейтинг: 0.0/0 |

Якщо вам сподобалася моя стаття то поставте будь ласка на неї посилання в вашому електронному щоденнику аба на будь якому іншому ресурсі. Дякую за допомогу.