Зоряні весілля: ідеї для практичного застосування (11124)
Модні аксесуари: тренди сезону весна-літо 2013 (9745)
Гороскоп людської мерзотливості (8409)

Головна » 2010 » Лютий » 24 » Штутгарт - Барселона - 1:1 + ВІДЕО
Штутгарт - Барселона - 1:1 + ВІДЕО
11:32
У грі з чемпіоном Європи «Штутгарт» потом і кров'ю спростував фатальні для себе прогнози скептиків

А коли футболісти вийшли з підтрибунних приміщень на полі «Мерседес-Бенц-Арени», стало ясно, що перша локальну перемогу «Барселона», точніше, її медики, вже видобула - Ібрагімовіч і Хаві до бою виявилися готові. Вислухавши завжди хвилюючий гімн Ліги чемпіонів і одноманітний до неподобства стартовий свисток, «Барса» зайнялася звичною справою - захопила ініціативу і почала плести комбінації, підбираючись до штрафного господарів.

А що «Штутгарт»? Віддавши в перші кілька хвилин матчу належне майстерності заїжджих чарівників, хлопці Крістіана Гросса засукали рукава (хто був у футболці - просто потягнувся) ... і почали возити чинного володаря Кубка Ліги чемпіонів по полю! Перший напівмоменти швабів відбувся вже на 6-й хвилині. Контратака господарів і Хедіра, що опинився з м'ячем на лівому куті штрафного, віддає в центр, але удар у Погребняка не виходить.

Далі - більше!

Орендований у «Ювентуса» Молінаро, розпоровши оборону «Барселони» на своєму лівому фланзі, видає найточнішу передачу на який опинився на самоті в центрі штрафного Какау. Форвард приймає м'яч спиною до воріт, і пробити, як слід, з розвороту йому не вдається. Втім, Какау і компанія не сумують - моменти і напівмоменти виникають біля воріт Вальдеса із завидною постійністю для інших. Ах, як грає «Штутгарт» в ці хвилини! Здається, це сон! Чудовий дивний сон, який нехай ніколи не закінчується!

Каталонці ж виглядають зовсім деморалізованими і розгубленими. Їх безсилля в першому таймі наочно демонструє Ібрагімович, який, опинившись внаслідок чергового єдиноборства на землі, не посоромився вдарити коліном у спину Дельпьера - видно, дружба з Моуріньо для шведа даром не минула.

На 25-й хвилині відбувається неминуче - «Штутгарт» забиває! Навісна подача з правого флангу на Какау і нападаючий швабів, перестрибнувши невисокого Пуйоля, зряче пробиває головою у протихід Вальдесу - 1:0!

Думаєте, «Штутгарт» зупинився? Думаєте, вирішив захистити здобутий гандикап? Куди там! Здається, господарі почали грати ще агресивніше! І навіть сумнівні рішення арбітра зустрічі голландця Куйперса, який на 29-й хвилині вирішив «виконати» Овребо і не поставив очевидний пенальті у ворота «Барси» за гру рукою Піке, не змогли остудити атакуючий порив німців.

31-а хвилина. Какау, перехитрив Піке, виходить під кутом на ворота каталонців, прострілює в центр повз Вальдеса, але вже готового забивати Хедіра на частку секунди випереджає захисник «Барселони». Лічені хвилини по тому в центрі уваги знову Какау - він, як комета, несеться на ворота «Барселони», сильно пробиває з носка, але досвідчений кіпер гостей пильнує.

Команда Гросса впевнено продовжує вести гру - блискавичні прориви по флангу Молінаро і Гліба, мужньо таранящій оборону «Барси» Погребняк, грамотно перекриває зони можливих контратак противника Хедіра - і все це «Штутгарт», що не володіє сильним в Європі складом!

Тут же слід гучний відповідь швабів - Погребняк чудово прокидати на хід повз Максвелла, зближається з Вальдесом і пробиває. От, правда, прокинути у Павла вийшло краще, ніж пробити ... Мить по тому Куйперс знову прощає іменитих гостей, не призначивши 11-метровий - але ж захисник «Барселони» виразно штовхав Гебхарт поруч з воротарської майданчиком.

Ну а хід другого тайму повністю визначило його початок - вже на 52-й хвилині «Барса» ні з того, ні з сього зрівнює рахунок. Втім, великі тим і великі - не потрібно їм 45 хвилин висіти на чужих воротах, щоб забити. Бускетс подає в штрафну на Піке, той скидає головою на Ібрагімовича і швед при повному потуранні захисників «Штутгарта» з другої спроби (!) Вражає ворота суперника - 1:1.

Пропущений гол вибив господарів із колії на досить тривалий термін. «Барса» захопила ініціативу, почала контролювати м'яч, а це для її суперників, як усім відомо, смерті подібно.

На 69-й хвилині каталонці цю тезу підтвердили, ледь не вийшовши вперед. Леманн помилився на виході і опинився перед порожніми воротами Ібрагімович пробив, що є силоньок - кількість силоньок гідно оцінило плече Молінаро, що став живим щитом на лінії воріт.

За 15 хвилин до кінця матчу футболісти «Штутгарта», здається, остаточно побороли розчарування у своїх душах і спробували організувати штурм володінь Вальдеса часів першого тайму. Однак «Барселона» вже не дозволяла господарям так вільно розпоряджатися м'ячем, та й який вийшов замість Погребняка Маріка, на мій погляд, трохи послабив атакуючу лінію швабів - ні, це не докір Гроссу за невдалу заміну, він то як раз повинен був щось зробити , щоб переломити хід зустрічі.

Кінцівка матчу пройшла в напруженій атмосфері - на полі розгорялися сутички, футболісти не завжди могли приборкати нерви. До честі «Штутгарта», шваби боролися до самого фінального свистка. Від втоми їм зводило ноги, але не серця. Однак так само, як до 25-ї хвилини матчу інтуїція впевнено кричала, що голу у ворота Вальдеса бути, так під завісу зустрічі вона ж шепотіла - «прости,« Штутгарт », немає».

Що в результаті? Цілком зручний результат для «Барси». А «Штутгарту» тепер ніхто не буде штучно вигадувати міфічні шанси перед виїздом на «Ноу Комп» - з такою героїчної грою, вони у швабів будуть завжди. З будь-яким суперником. На будь-якому стадіоні.

«Штутгарт» - «Барселона» - 1:1